АТА-АНАЛАР НАЗАРЫНА

Құрметті ата-аналар!

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің №3 мектеп-гимназиясы»КММ 2022 жылғы 12 қыркүйекте Қазақстан Республикасы Білім Министрінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 359 «Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында, мектептен тыс қосымша білім беру ұйымдарында білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, сондай-ақ мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды сатып алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 598 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» бұйрығына өзгерістер енгізгенін хабарлайды.

Осы Қағидалардың 108-тармағында бұдан былай оқушылардың тамақтануы үшін қолма-қол ақшасыз есеп айырысу бойынша 10% жеңілдік қарастырылмаған.

Жоғарыда айтылғандардың негізінде 2022 жылдың 19 қыркүйегінен бастап мектеп асханасында қолма-қол және банктік аударым арқылы ыстық тамақтың құны 380 теңгені құрайды

Сондай-ақ, N3 мектеп-гимназиясын тамақпен қамтамасыз етуші  Ергалиева Қ.Ж. ағымдағы жылдың 19 қыркүйегінен бастап буфеттік азық-түлік өнімдерінің құны төмендейтінін хабарлайды.

Мектеп әкімшілігі

Уважаемые родители!

КГУ «Школа – гимназия №3 отдела образования города Костаная» Управления образования акимата Костанайской области сообщает об изменениях, внесённых  в приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 10 августа 2022 года № 359 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 октября 2018 года №598 « Об утверждении Правил организации питания обучающихся в государственных организациях среднего образования, внешкольных организациях дополнительного образования, а также приобретения товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в государственных дошкольных организациях, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, организациях технического и профессионального, послесреднего образования»

В пункте 108 настоящих правил теперь не прописывается 10% скидка по безналичному расчёту за питание школьников.

На основании вышеизложенного, с 19 сентября 2022 г стоимость горячего питания в школьной столовой по наличному и безналичному расчету составит 380 тенге.

Также поставщик питания школы- гимназии №3 Ергалиева К.Ж. сообщает, что стоимость продукции буфетного питания будет снижена с 19 сентября текущего года.

Коммент өшірілген on