РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ

Тілім менің тірлігімнің айғағы

Қыркүйектің 22-де Тілдер күніне арналған “Тілім менің тірлігімнің айғағы” атты сынып сағаты өткізілді.

Сынып сағатының мақсаты оқушылардың ҚР халықтарының тілдері туралы білімдерін кеңейту; балалардың ой-өрісін кеңейту, Қазақстан халықтарының ұлттық ойындарымен танысу.Көпұлтты мемлекеттің азаматын тәрбиелеу; Қазақстан халықтарының ұлттық ойындары арқылы түрлі ұлт өкілдеріне, дәстүрлерге деген толерантты құрмет. Қазақстан халықтарының Тілдер күніне деген қызығушылықты ояту, халықтың мәдени мұрасын зерделеу арқылы патриотизмді қалыптастыру.

Біздің республикамызда қазақ тілі-мемлекеттік тіл, орыс тілі – ұлтаралық қатынас тілі, ал ағылшын тілі – халықаралық деңгейдегі барлық шет тілдерінің біріншісі. Кез-келген адам өзінің ана тілін ғана емес, басқа халықтардың тілдерін де білуі және жақсы көруі керек.

22 сентября в школе-гимназии №3 провели единый классный час посвященный ко Дню языков.

Цель классного часа расширять знания учащихся о языках народов РК; расширение кругозора детей, знакомство с национальными играми народов Казахстана.

Воспитывать гражданина многонационального государства; толерантное уважение к людям разных национальностей, традициям через национальные игры народов Казахстана. Привитие интереса к празднику Дню языков народов Казахстана, формирование патриотизма через изучение культурного наследия народа.

В нашей Республике казахский язык – является государственным языком, русский язык – является языком межнационального общения, а английский язык – это первый из всех иностранных языков международного уровня. Любой человек должен знать и любить не только свой родной язык, но и относится с уважением к языкам других народов

Коммент өшірілген on Тілім менің тірлігімнің айғағы